Školské výlety

 

 

Na výlety na konci školského roka sa žiaci obvykle veľmi tešia, znamená to pre nich odmena za vynaloženie všetkej námahy počas celého roka a oddych od každodennej rutiny, ktorá zahŕňa chodenie do školy alebo na vysokú školu, zúčastňovanie sa na hodinách, príprava rôznych prác a absolvovanie skúšok.

 

Okrem výletov v polovici školského alebo na konci akademického roka im takéto výlety dajú viac než len fyzický oddych. Študenti takto získajú skúsenosť, ktorá im pomôže zmeniť pohľad na svet a vďaka každodenným maličkostiam spoznajú krásy života. Zažijú zmenu, ktorú určite ocenia a to nie iba pozorovaním vecí, ochutnávaním jedla, počúvaním hudby či poznávaním kultúry.

 

Myšlienkou koncoročných výletov je, aby si žiaci čo najviac užili dočasný pobyt v inej krajine realizáciou rôznych aktivít, ktoré ich čo najviac ponoria do španielskej kultúry. Vďaka zábavnému a uvoľnenému prostrediu sa žiak dostane do kontaktu so španielčinou alebo v prípade ak sa ju už učil, či už v škole alebo na univerzite, bude ju môcť praktikovať s rodenými španielmi.

 

Vyberte si školu tu: link

 

Alebo nám zašlite mail s požiadavkami a náš tím Vám poradí: kontakt

 

 

 

 

Versión para imprimir | Mapa del sitio
© Estudia Español en España